Наушники HQ-Tech SY-870

Наушники HQ-Tech SY-870
Спосіб підключення / радіус дії: 
Спосіб підключення / радіус дії — різноманітні моделі навушників і гарнітур можуть підключатися двома способами - дротовим і бездротовим. Дротовий спосіб передбачає наявність кабелю, який з'єднує пристрій з якого йде відтворення з динаміками в навушниках. У бездротових варіантах підключення здійснюється за допомогою радіоканалу або ІК передачі сигналу.

дротовий

Тип конструкції: 
Тип конструкції — конструкція навушників/гарнітур може бути декількох типів. Повнорозмірні - навушники з великим наголів'ям і амбушурами повністю охоплюють вухо , в таких пристроях використовують мембрани більшого діаметру , що дозволяє одержувати більш якісний і чистий звук. Накладні - навушники які накладаються безпосередньо на вушну раковину НЕ обхоплюючи її, вони мають меншу вагу , ніж повнорозмірні і є відмінним вибором для портативної техніки. Вкладиші- навушники даної конструкції вставляються безпосередньо у вушну раковину , є найпоширенішими , але мають основний мінус - недостатню звукоізоляція , а також не всі моделі даної конструкції можуть забезпечити достатню якість звучання. Герметичні ( затички ) - вставляються у вушний канал , тим самим блокуючи зовнішні шуми і забезпечують хорошу звукоізоляцію.

повнорозмірні

Тип акустичного оформлення: 
Тип акустичного оформлення — існує 3 типи акустичного оформлення: ... закриті ( не пропускають зовнішні шуми і ізолюють від навколишнього середовища Задня стінка навушників не має отворів і повністю закрита Такі моделі можна використовувати в галасливих місцях Мінусом є високий тиск на голову і погіршення низьких частот при поганому приляганні амбушур ) , відкриті ( частково пропускають зовнішні шуми і чутні оточуючим. Задня стінка має отвори. Навушники відкритого типу звучать більш природно і натурально порівняно з закритими. При високому рівні навколишнього шуму звук у відкритих навушниках буде погано чути ) і напіввідкриті (проміжний варіант між відкритими і закритими навушниками. Можуть мати або не мати отворів на чашах і володіти хорошою звукоізоляцією або ж навпаки. У навушниках даного типу акустичного оформлення може бути використана особлива конструкція , яка по звуку може нагадувати як закриті моделі , так і відкриті ) .

закриті

Тип кріплення: 
Тип кріплення — навушники мають кілька типів кріплення, це: наголов'я (навушники кріпляться на голові за допомогою дуги, яка з'єднує дві чаші з динаміками), потилична дужка (кріплення за допомогою дуги, яка огинає потилицю і з'єднує два навушника), завушини (навушники з завушним кріпленням, яке огинає вушну раковину і фіксується. Даний вид кріплення забезпечує міцну посадку на вухах) і внутрішньоканальні кріплення (навушники без кріплення, які тримаються всередині вушного каналу за рахунок амбушур).

наголів'я

Частотний діапазон, Гц: 
Частотний діапазон, Гц — можливість навушників відтворювати певну ділянку частот. Чим ширше подібну ділянку, тим більша кількість звуків здатні видати випромінювачі в навушниках. Варто враховувати той фактор, що за середньостатистичними даними вухо людини сприймає частоти від 16 до 20000 Гц.

20-20000

Опір, Ом: 
Опір, Ом — номінальний опір на вході навушників. Підбирати навушники з опору стоїть під певний пристрій - для мобільних телефонів і портативних плеєрів оптимальним буде 16-32 Ома , максимум - 60 , а от для стаціонарної техніки можна дивитися моделі і з більш високим опором. Чим менше опір, тим більше струму потрібно від джерела звуку при меншій напрузі, це варто враховувати при виборі навушників для плеєра і телефону , оскільки акумулятор буде розряджатися швидше але і гучність навушників буде набагато вище, правда з невеликими спотвореннями. Високоомні навушники вимагають низького рівня струму при високій напрузі, через що кількість спотворень зводиться до мінімуму, але гучність на портативних пристроях буде мінімальною.

32

Максимальна вхідна потужність, мВт: 
Максимальна вхідна потужність, мВт — даний параметр описує яку можна подати потужності на навушники, щоб вони не вийшли з ладу.

5

Довжина шнура, м: 
Довжина шнура, м — при виборі навушників варто звернути увагу на довжину кабелю. Оптимальним варіантом для вулиці буде кабель від 0.6 до 2 метрів, оскільки не буде зайвих проводів, а для домашнього використання, де навпаки важлива довга шнура, варто вибрати навушники з більш довгим кабелем - від 2.1 метра і вище.

2

Тип роз'єму: 
Тип роз'єму — сполучні роз'єми для підключення навушників до джерела звуку. У більшості випадків використовується Mini Jack 3,5 мм, через компактних розмірів і універсальності. Mini Jack 3,5 мм може бути Багатоконтактні для можливості керування плеєром і дзвінками в телефоні. Для більш професійної техніки використовується Джек 6,3 мм, який є копією Mini Jack 3,5 мм, тільки більшого розміру. Ряд телефонних гарнітур може мати фірмові пропрієтарні роз'єми, які властиві тільки певним виробникам, мікро Jack 2,5 мм, який є зменшеним варіантом міні 3,5 мм або ж зменшені версії USB-Micro USB, міні USB. Інтерфейс USB використовується найчастіше в комп'ютерних гарнітурах. Навушники з USB інтерфейсом можуть вимагати встановлення додаткового програмного забезпечення для повноцінної роботи. Найчастіше моделі з таким підключенням мають додаткові функції, наприклад - керування плеєром на комп'ютері через навушники за допомогою винесених кнопок керування.

mini jack 3,5 мм

Вага, г: 
Вага, г — дану характеристику варто враховувати при виборі навушників/гарнітур для певних цілей. Для вулиці підбирайте моделі з малою вагою для більш зручного використання. Для будинку цілком підходять моделі з великою вагою, в порівнянні з вуличними, через статичного типу використання.

немає даних

Наушники

Диапазон воспроизводимых частот (Гц)

20 — 20 000

Длина кабеля (м)

2.0

Тип

закрытые

Написать отзыв

Оценка:

Есть в наличии

Код товара: T76436

Просмотренные товары

Наушники HQ-Tech SY-870