Весы напольные Magio MG-802

Весы напольные Magio MG-802
Максимальна вага, кг: 
Максимальна вага, кг — більшість сучасних ваг розраховані на вагу в діапазоні 130-150 кг, що значно перевищує середньостатистичну вагу більшості користувачів. Для більш важких людей слід звернути увагу на ваги здатні фіксувати вагу від 160-ти до максимально можливих 220-ти кг.

150

Похибка вимірювання, г:

100

Пам'ять (кількість користувачів): 
Пам'ять (кількість користувачів) — сучасні електронні ваги здатні запам'ятовувати й відображати свідчення декількох користувачів одночасно (до 20-ти).

немає

Автоматичне включення/вимикання:

є

Матеріал корпусу: 
Матеріал корпусу — дизайн сучасних підлогових ваг може бути виконаний з найрізноманітніших матеріалів та їх комбінацій. Найбільш доступні за ціною пластикові ваги, але по надійності і довговічності вони поступаються іншим матеріалам. Металеві ваги міцні і надійні в експлуатації. Дерев'яні - приємні у використанні, відрізняються естетичністю і довговічністю. Ваги, виконані зі скла, більш вимогливі у догляді, зважаючи на їх крихкість та маркість, але в комбінації із іншими матеріалами, а також завдяки широкій різноманітності дизайнів, порадують вас стильним і привабливим виглядом.

скло

Живлення:

1 батарейка типу CR2032

Розрахунок індексу маси тіла (BMI): 
Розрахунок індексу маси тіла (BMI) — відображає ступінь надмірності/недостатності маси тіла людини, представляючи собою співвідношення маси до росту. Перед початком використання даної функції користувачеві необхідно внести в пам'ять ваг такі параметри як стать, вік та зріст, після чого на дисплей буде виведено відповідне значення індексу.

немає

Діагностичні функції: 
Діагностичні функції — дана можливість реалізується за допомогою пропускання слабкого розряду електричного струму через тіло людини. Розташовані на платформі ваг електроди передають струм, а інтелектуальна начинка аналізує приблизне співвідношення жирової, кісткової та м'язової маси в тілі людини.

немає

Функція контролю за вагою: 
Функція контролю за вагою — дозволяє відстежувати значні зміни у вазі користувача, сигналізуючи про це за допомогою індикатора або звукового сигналу.

немає

Весы напольные

Тип

Электронные

Материал платформы

Стекло

Написать отзыв

Оценка:

Есть в наличии

Код товара: T83894

Просмотренные товары

Весы напольные Magio MG-802