Стиральная машина Zanussi ZWSE 6100 V

Компактні розміри автоматичної пральної машини Zanussi ZWSE 6100 V дозволили стати їй оптимальним варіантом для невеликих приміщень, при цьому вона не може не радувати своєю функціональністю. Дана модель, окрім великої кількості різноманітних програм прання, що забезпечують ідеальний догляд за всіма видами тканин, також має дуже зрозуміле і зручне управління. Максимальне завантаження білизни при одному циклі прання становить 5 кг, а швидкість віджимання може регулюватися в межах 1000 об/хв. Приємно порадує в Zanussi ZWSE 6100 V захист від протікання, контроль піноутворення і контроль дисбалансу, що забезпечують у сукупності надійність і безпеку під час експлуатації. Згладжені лінії і елегантний білий колір даної пральної машини створює враження вишуканості та шику.

Спосіб встановлення:

та, що стоїть окремо

Тип завантаження:

фронтальна

Ширина, см:

60

Висота, см:

85

Глибина, см:

38

Завантаження білизни, кг: 
Завантаження білизни, кг — Визначити обсяг прання доволі легко. Самотнім людям підійдуть пральні машини з максимальним завантаженням 3 кг, якщо ж передбачається використання машинки невеликою сім\'єю, варто звернути увагу на машинку з максимальним завантаженням 5 кг. Для великої родини варто придивитися до пральних машин із завантаженням до 7 кг.

5

Максимальна швидкість відтискання, об/хв:
Максимальна швидкість відтискання, об/хв — Варто пам'ятати, що різні типи білизни слід віджимати з різною швидкістю. Вовна, шовк і тонкі тканини варто віджимати на швидкостях до 600 оборотів на хвилину, синтетику - до 900 оборотів. Обороти від 1000 використовуються для щільної білизни, рушників, халатів.

1000

Колір:

білий

Клас енергоспоживання: 
Клас енергоспоживання — Більшість сучасних пральних машин відносяться до класу A ++ / A +++. Вони дозволяють досягати хороших результатів енергоспоживання, при цьому, не погіршуючи якість прання. Латинські літери відповідають наступним показникам: А +++ / А ++ - найкращий показник в цьому класі; А + / A - «відмінно»; B - «дуже добре»; С - «добре»; D - «задовільно»; E - «посередньо»; F - «незадовільно»; G - «погано».

A ++

Клас прання:

A

Клас відтискання:

C

Мотор з прямим приводом: 
Мотор з прямим приводом — Пральні машини з прямим приводом мають більш довговічний механізм, який, крім того, дозволив зменшити вироблений шум і енергоспоживання в порівнянні з традиційними пральними машинами.

немає

Інверторний двигун:

немає

Кількість програм:

11

Віддалене керування (WiFi):

немає

Стиральные машины

Тип

фронтальная

Максимальная загрузка белья (кг)

5

Скорость отжима (об/мин)

1000

Класс энергопотребления

A

Написать отзыв

Оценка:

Код товара: S70622

Просмотренные товары

Стиральная машина Zanussi ZWSE 6100 V

Стиральная машина Zanussi ZWSE 6100 V

Код товара: S70622

0 грн.