Стиральная машина Indesit E2SE 2150 W UA

Спосіб встановлення:

та, що стоїть окремо

Тип завантаження:

фронтальна

Ширина, см:

59,5

Висота, см:

85

Глибина, см:

45

Завантаження білизни, кг: 
Завантаження білизни, кг — Визначити обсяг прання доволі легко. Самотнім людям підійдуть пральні машини з максимальним завантаженням 3 кг, якщо ж передбачається використання машинки невеликою сім\'єю, варто звернути увагу на машинку з максимальним завантаженням 5 кг. Для великої родини варто придивитися до пральних машин із завантаженням до 7 кг.

5

Максимальна швидкість відтискання, об/хв:
Максимальна швидкість відтискання, об/хв — Варто пам'ятати, що різні типи білизни слід віджимати з різною швидкістю. Вовна, шовк і тонкі тканини варто віджимати на швидкостях до 600 оборотів на хвилину, синтетику - до 900 оборотів. Обороти від 1000 використовуються для щільної білизни, рушників, халатів.

1000

Колір:

білий

Клас енергоспоживання: 
Клас енергоспоживання — Більшість сучасних пральних машин відносяться до класу A ++ / A +++. Вони дозволяють досягати хороших результатів енергоспоживання, при цьому, не погіршуючи якість прання. Латинські літери відповідають наступним показникам: А +++ / А ++ - найкращий показник в цьому класі; А + / A - «відмінно»; B - «дуже добре»; С - «добре»; D - «задовільно»; E - «посередньо»; F - «незадовільно»; G - «погано».

A ++

Клас прання:

A

Клас відтискання:

D

Мотор з прямим приводом: 
Мотор з прямим приводом — Пральні машини з прямим приводом мають більш довговічний механізм, який, крім того, дозволив зменшити вироблений шум і енергоспоживання в порівнянні з традиційними пральними машинами.

немає

Інверторний двигун:

немає

Кількість програм:

16

Стиральные машины

Тип

фронтальная

Максимальная загрузка белья (кг)

6

Скорость отжима (об/мин)

1000

Класс энергопотребления

A++

Написать отзыв

Оценка:

Есть в наличии

Код товара: P159457

Просмотренные товары

Стиральная машина Indesit E2SE 2150 W UA

Стиральная машина Indesit E2SE 2150 W UA

Код товара: P159457

5697 грн.